jefferyrobert137@gmail.com

jeffery robert | 29.03.2017




Inženýr Richard ATM hacker je skutečné hackery, jeho naprogramován karta pracovat ATM v každém stroji kolem world.It všechno stalo, když jsem byl na mizině, protože jsem přišel o práci a já jsem nemohl zaplatit své účty, život byl tak frustrující, že jsem nemohl myslet co má dělat, jak vydělat peníze. Takže jsem surfovat po internetu a viděl jsem komentář k Engineer Richard prázdné ATM karty, které mohou vybírat peníze z bankomatu a já se rozhodnou jej try.I mám již naprogramován a vyčištěný platební kartu odebrat maximálně 3000 € denně , Jsem tak nadšený, protože jsem dostal důl před měsícem jsem byl schopen stáhnout v blízkosti € 78.000. Inženýr Richard rozdává karty jen proto, aby pomohl chudým a potřebným když je to nezákonné, ale je to něco hezkého a on není jako ostatní podvod předstírá, že mají karty ATM. A nikdo je chycen při použití karty. Karta je naprogramován takovým způsobem, že není navázáno, takže si vy od něj. Jen mu poslat e-mail na (richardatmhacker@gmail.com) a být šťastný jako já.

Přidat nový příspěvek