HELP

ESTHER | 21.02.2017

Můj život byl zničen, když můj manžel mě poslal, balení po 13 let jsme byli spolu. Byl jsem ztracený a bezmocný po vyzkoušení, takže mnoho způsobů, jak se dostat svého manžela zpět ke mně. Jeden den v práci, jsem byl vyrušen, a to s vědomím, že můj šéf mi volal, tak se posadil a zeptal se mě, co to bylo o, řekl jsem mu a on se usmál a řekl, že nebyl žádný problém. Nikdy jsem nepochopil, co tím myslí to nebyl žádný problém dostat zpět můj manžel, řekl, že použil kouzlo se dostat zpět svou ženu, když ho opustila kvůli jinému muži, a teď jsou spolu až do data a zpočátku jsem byl šokován něco slyšel od můj šéf. Dal mi e-mailovou adresu DR Odion, který pomohl mu dostat svou ženu zpět, nikdy jsem věřil, že to bude fungovat, ale neměl jsem na vybranou přicházející do styku s výroky, které jsem si udělal, a požádal o mých informací a že můj manžel byl schopen navrhnout, aby mu hodit kouzlo a já jsem mu poslal podrobnosti, ale po dvou dnech, moje matka mi volal, že můj manžel byl prosil, že mě chce zpátky, nikdy jsem věřil, protože to byl jen sen a já musel spěchat na místo mé matky a ke svému největšímu překvapení, klečel můj manžel prosit mě za odpuštění, že mě i dítě chce zpátky domů, když jsem dal Dr. Odion konverzaci ohledně náhlou změnou svého manžela a on objasnil mi, že bude můj manžel mě miloval až do konce světa, že nikdy neopustí kvůli jiné ženě. Teď já a můj manžel je zase dohromady a začali dělat vtipné věci neudělal dříve, dělá mi to radost a dělat to, co má dělat jako muž bez neodbytná. Prosím, pokud budete potřebovat pomoc jakéhokoli druhu nouzi, obraťte se na DR Odion o pomoc. Jeho e-mail je (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.

Přidat nový příspěvek