Utopie versus zbožná přání

sirmiax | 10.08.2011

Skutečná demokratická společnost na Zemi je pouhou sionistickou lží a letitou propagandou,které přesto věří miliony lidí po celém světě včetně i těch vysokoškolsky a akademicky vzdělaných. Není se čemu divit,když technologicky propracovaný barinwashing je cílen především do středních a vysokých vrstev společnosti.
Je to tak. Clověk má sklony ke zlému, a z toho pramení podstata modelů společností alias civilizací na Zemi. Vždy bude chtít někdo víc , než má soused, aby mohl získat pocit a hotnou jistotu převahy, ač ji ve skutečnosti vpodstatě nepotřebuje. Ovládat druhé, poroučet jim a řídit jejich životy podle své libosti a nálady, to je velké lákadlo pro všechny, kteří někdy čuchnou k jakékoli moci. Mít víc, moci víc, a nenést žádnou odpovědnost za své činy a nízkopudné chtíče všeho druhu, to je pozemská rajská zahrada, do které se chce dostat mnohý z lidí, a také pro to mnoho z nich ve svém životě dělá. Pak tito lidé zjistí, že se chytli do vlastních pastí, z kterých se vyškrábe jen málokdo. Mylně se domnívali, že když dosáhnou pozemské rajské zahrady, že je již nebude nic tížit a obtěžovat, ale opak se stane realitou. Jsou na tom stejně, jako ti, co bojují každý den o holé přežití, jen s tím rozdílem, že každý z těchto táborů má své strachy a své depky z úplně rozdílných příčin. Ti první trpí plíživým stihomamem, že mohou o svou moc, osvé majetky, o svůj pohodlný bezpracný život plný požitků, chtíčů a vášní ztratit. Ze se na obzoru rýsují konkurenti, kteří by tyto atributy moci mohli trumfnout nebo dokonce zničit včetně aktérů samých. Proto musí, z pudu vlastní sebezáchovy, neustále kout pikle, přeskupovat pozici i opozici, vyvolávat války a krize. Zajímají je jen oni sami, samolibí narcisti, a pak klerofašisti. To je celý svět
, který jsou schopni do svých již mocí zpitomělých mozečků horem dolem nacpat. Nechtěl bych být v jejich kůži, ale nechci ani, aby mi takoví lidé/nelidé vládli a určovali, jak a proč mám žít. Neumí žít sami za sebe,a chtěli by mentorovat svět ?

Přidat nový příspěvek