Re: Pravda o lžích na tomto webu, část 3

Mluvíš o pravdě, ale nic o ní nevíš | 13.03.2017

Ty jsi jen další vymytý mozek, který hltá plnými doušky americké ,,hrdiny" a jejich kecy o demokracii.
Pojďme se tedy podívat na ty tvoje ,,hrdiny" ještě jednou a třeba i jinak, než ti to servírují americké filmy.
Útok na budovu WTC v New Yorku 11. září 2001. Věříme-li oficiální verzi, máme plno nejasností. Tak například: z radaru se ztratí několik letadel najednou a nikdo v té ,,pokrokové" zemi to nevyhodnotí jako něco zvláštního? To je divné. Pak jsou tu černé skřínky. Někteří lidé tvrdí, že je viděli na místě vyšetřování. Američtí konspirátoři chtěli do svého dokumentu pozvat očité svědky, ovšem ti se posléze natáčení nezúčastnili, protože se jim ozvali pánové z FBI. A co to, že budovy padaly tak zvláštně? Jakoby je někdo odpálil dole. Ale kdo? A proč? Silně pochybuji, že by teroristům šlo o kompletní likvidaci budovy. Terorismus je založen na šíření strachu. Na to by ta letadla bohatě stačila. Můj verdikt tedy zní: americké tajné složky jen tak obětovaly životy stovek Američanů, aby mohly rozpoutat válečný konflikt na východě.
K mému verdiktu přispívá ještě jedna lekce z historie: primárním agresorem na východě byl vždy Katolicismus, nikoli Islám.
Dále je tu Hirošima a Nagasaki. Roku 1907 se v Haagu jasně určila pravidla. Nacistický režim postihla po válce spravedlnost, ale co Turman? Měl sedět na stejné lavici s Göringem a dalšími bestiemi. Ani sovětské komunisty v čele se Stalinem nenapadlo hodit na Berlín atomovku.
Vietnam bych shrnul takto: přišli, zkazili život spostě Vietnamců, ztrapnili se, dostali neuvěřitelně na pr*el a ,,hrdinně" utekli.
A co se týče Husajna... našli něco jako atomovku? Ne! Jenom přijeli a zlikvidovali stabilitu, protože na to je užije.
A stejně jako Sovětská KGB a NKVD také odstraňovali ,,nepřátele''=svobodně myslící lidi. Viz John Lennon. A jejic mlácení ,,hipíků" a chování k černochům nebylo ani trochu podobné zásahům policie ve Východním bloku.

Přidat nový příspěvek