Pravda o lžích na tomto webu, část 3

Jan | 12.04.2016

Tak a jsme téměř na konci. :D
Dalšími sračkami, které tu píšeš se snažíš z Američanů udělat ty největší zlosyny, kteří jdou hlavně po ropě.
2004- Obsazení Haiti. Opět, vůbec nerozumíš o tom o čem píšeš, pouze si zde hodíš nějaký titulek a doděláš to poslední větou. "Americká armáda obsazuje Haiti" Páni ty "agresoři" se naserou úplně všude, hrůza. :( Proč to Haiti vůbec obsadili ty chytráku, to ti je asi fuk co? Něco si o tom nejdřív přečti, než tu něco vybliješ.
Pokus o převrat na rovníkové Guinei- Znovu nemáš ani páru o čem píšeš, hlavně že si hraješ na chytráka, tupoune! A další a další a další, to samé k protiamerickému převratu na Ukrajině. WTF :D Jo jo, je vidět odkud čerpáš, Ruské zdroje. Ano, tam bude každý určitě mluvit pravdu. Zajímavé s jakýmkoliv Urkajincem jsem mluvil, tak nesnášel Ruse. Mimo jiné se nejednalo o žádný "protiamerický" převrat tupounku, ale o tkzv. Euromajdan, který byl ale roku 2013, nikoliv roku 2004. Jo a vyveď mě z omylu prosím, proč by Ukrajinci, kteří byli po staletí zotročováni a týrání Ruským národem odsud vyháněli ti jediné, kteří jim chtějí pomoct. Uvědomuješ si vůbec situaci na Ukrajině ty bezmozku?
Válka v jižní Osetii z roku 2008, mezi Ruskem a Gruzií, ano na straně Gruzii působili Američtí váleční poradci, ale USa se otevřeně do konfliktu nezapojili. Aha, on je zo vlastně zločin, protože pomáhají někomu, kdo bojuje proti Rusku, jo tak to jo. :D
Kdyby jsi byl trošku chytřejší, ta tu popíšeš např. Iránsko-Irácký konflikt, no vlastně to by se ti taky nehodilo do krámu, protože tam Iráčanům ( agresorům) pomáhali jak Američani, tak Rusové. :(, tak to nic sry.
2011 Bombardováni Libie- ???? Tak za prvé hňupe, v Libii se angažovali především Francouzi, Američani byli také požádáni místními povstalci o pomoc, ano tak pomohli svrhnout neslavně proslulého diktátora. A co to způsobilo? Chaos, destabilizaci a vnitřní nepokoje. Otázka je, co by se stalo pokud by nepomohli ani Franocouzi, ani USA. Nejspíše to samé, protože co si budeme nalhávat, pomoc ani jednoho státu nebyla významná do té míry, aby nějakým způsobem ovlivnili konflit, spíše přispěli k jeho rychlému konci.
- Slavný Pearl Harbor (Havaj), který byl napaden Japonci během druhé světové války, bylo obsazené území, které Američané zpustošili v rámci "mírových sil" krátce před tím.
:D Cože co to meleš za píčoviny? To už je opravdu moc. Aha, takže Pearl Harbor si vlastně zničili Amíci sami. :D tedy už jsem četl různé teorie, jako že o jeho napadení věděli 24 hodin předem, protože už tehdy rozluštili Japonský šifrovací kod a chtěli to jako záminku k vyvolání války proti Japonsku, no dobře to je ještě možné, ale tohle. :D uvědom si ty hloupý troubo, že na ten nesmysl co jsi napsal je bezpočet důkazů, které to mohou vyvrátit, fotografie ( které jsou jistě také zfalšované, určitě CIA), dokonce se uchovalo i pár kamerových záznamů, které samozřejmě nejsou v bůhvíjaké kvalitě , ale ukazují nalétávající Japonské bombardéry a rychle přelétávající Zera. O tom ty víš samozřejmě ale úplné hov..
A poslední hláška na konec. :D

- pozn. překl. Irák a Afganistán jsou stále okupovány, na Írán se „stále“ chystají.
Jj tupounku, oni jsou "okupovány" A o humanitární pomoci a stovkách milionů amerických dolarů použitých v těchto zemích raději nenapíšeš že? Oni tam přece amíci vystavili tvrdý diktátorský režim po vzoru nacistů. Ty seš moc. :D
Jo, každopádně nejvtipnější a nejnesmyslnější je hned nadpis článku. "Americké válečné zločiny za 400 let": :D. No jelikož USA vzniklo před 240 lety, tak tu něco nesedí, nemyslíš?

Přidat nový příspěvek