Re: Islámská nadace má výpověď z modlitebny v centru Prahy

eM | 26.09.2015

Rozděl a panuj, pořád na to všichni budou skákat, a pořád, a pořád...
Jestli ta protimuslimská masa v ČR nedostane rozum, tak tu poteče krev. Na politiky nenadává téměř nikdo, kdežto na imigranty všichni.
Je třeba s nimi mluvit, spolupracovat, a vysvětlit že tu nejsou žádoucí, a když už k někomu přistupovat agresivněji, tak k našim politikům kteří naši zemi přivedli do téměř bezbranného stavu.
Většina těch lidí kteří sem míří jsou zmanipulovaný dav, stejně jako většina místních odpůrců imigrace. Dave, pochop prosím tě že rozpory mezi námi a imigranty jsou v plánu elit, a když neuděláme něco, co v plánech neměli, tak si budou mnout ruce.
Motlitebna v Praze je docela dlouho, a jistě ne jedna, a jejím zavřením se nevyřeší opravdu nic. Jen to podpoří obecné protimuslimské nálady bez myšlenky a obsahu.
Nezbývá mnoho a naše české davy budou kamenovat muslimy, a kdo tu bude potom horší?
Ideální situace by podle mne byla získat informační převahu, zajistit aby každý imigrant chápal, kdo ho sem pozval, kdo mu sliboval nesplnitelné. A informovat ho k jakému rozbroji jsou právě zneužíváni, aby se snížili tlaky mezi nimi a námi, a mohli jsem tu situaci řešit lidsky, diplomaticky. Když už jsou tady, vysvětlit jim situaci, ubytovat je na dobu nezbytně nutnou v separovaném prostoru kde budou moci důstojně počkat, než bude u nich klid. A lidi, ať chcete nebo ne, není lidské nechat je umřít hlady, takže těm co již dorazili je třeba stravu poskytnout, nezbytně nutnou. Stejně tak tu dopravu zpět domů, až to bude možné, jim budeme muset zaplatit, protože ten kdo jim platil cestu sem jim jaksi nekoupil zpáteční jízdenku, a ti lidé na to prostě mít nebudou.
Je to odvážné navrhovat tady k tomuto tématu jasné řešení, ale i přes to se odvážím:
1) zajistit každého ilegála který se pohybuje v mezích našich hranic, a postarat se o jeho separované ubytování, informovat ho o situaci bez zášti a manipulace, a eliminace provokačních živlů mezi nimi.
2) uzavřít hranice před dalšími, ve spolupráci s ostatními státy.
3) zajistit informovanost těch, kteří se sem chystají vydat, aby měli možnost rozhodnout se lépe, a věděli že zlatý důl tu nečeká, jen fašistické nálady a odpor místního obyvatelstva, včetně vysvětlování rozdílů mezi kulturami a jejich (momentální) neslučitelnost.
4) maximálně se podílet na stabilizaci situace v jejich zemích, aby jejich nezbytný pobyt zde byl co nejkratší, a my mohli žít v klidu, a oni mohli co nejdříve obnovovat svojí státní suverenitu a bezpečnost

A toto je podle mne třeba osvětlovat všem "našincům", protože zatím vidím jen masy lidí kteří skáčou na praktiku "rozděl a panuj", a to do puntíku.

Možná jsem se rozohnil mimo téma, jen mi přišlo že je třeba to konečně začít opakovat. Opravdu nechápu jaký přínos, ať už krátkodobý nebo dlouhodobý bude mít uzavření Pražské modlitebny v zemi, kde hájíme svobodu náboženského vyznání. Sic jsme kulturně momentálně převážně křesťanská země, ale islám tu nikdo zatím nezakázal, a tento krok je jen provokace a žádné řešení. Možná dobrý signál pro ty venku, ale věřím že ti se o tom bez nás ani nedozví, protože letáčky jim tam zatím házejí jen pindosové.

Jen tak meziřečí, kolik by asi stálo sypat po všech státech odkud sem proudí lidé alespoň letáčky s dobře zpracovanou a stručně podanou pravdivě popsanou situací? Myslím že méně, než jakýkoli jiný krok.

PS: Největší výhoda Putina často byla, že vždy udělal něco, co nikdo nečekal a neplánoval. Myslíte že US/neocons čekají že budeme s imigranty spolupracovat a inteligentně ten dav řídit, a eliminovat jen jejich řídící/provokační struktury v tom davu? Jistrě že ne, a tím bychom je totálně odzbrojili. Nezbytné ale je začít situaci řešit hned, bez ohledu na postoje EU nebo našich sousedů.

Přidat nový příspěvek