Re: Re: Re: Re: Re: Boje za Palmiru

pyramida | 23.09.2015

Tomu, že příval uprchlíků není jen přirozenou přírodní pohromou, ale že je řízený a chtěný, napovídají následující výroky:

Americké židovské noviny The Forward, zvané též The Jewish Daily Forward, přinášejí titulek: Židé, spojte se v prosazování imigrační reformy. Je to v našem strategickém zájmu.

Bývalý francouzský židovský president Sarkozy se nechal slyšet, že pokud se Francouzi nebudou křížit s jinými rasami dobrovolně, bude se republika muset uchýlit k násilnějším prostředkům.

Barbara Lerner Spectre, židovská Američanka žijící nyní ve Švédsku, ředitelka Evropského institutu pro židovské studie, Paideia, který vzdělává desítky osob z desítek zemí pro vůdčí pozice v obnově židovské kultury v Evropě, praví: „Mám za to, že v Evropě znovu ožívá antisemitismus, protože Evropa se doposud nenaučila být multikulturní. A myslím, že budeme částí porodních bolestí této transformace, ke které dojít musí. Evropa už nebude sestávat z jednolitých společenství jako v minulém století. Židé přitom sehrají ústřední úlohu. Pro Evropu tu bude obrovská přeměna. Přejde teď do multikulturního módu. Židé budou odmítáni právě kvůli jejich vůdčí roli. Ale bez této role a bez této přeměny Evropa nepřežije.“Ynetnews, dle vlastních slov nejúplnější a nejzávažnější zdroj zpravodajství z Izraele a židovského světa, cituje pod titulkem „Islamizace Evropy je dobrá věc“: Rabín Baruch Efrati věří, že „židé by se měli radovat ze skutečnosti, že Evropa zaplatí za to, co nám po staletí dělala, ztrátou identity.“

Přidat nový příspěvek