Re: Re: @robo

Hox | 23.09.2015

Podle propagátorů Všejasvetné gramoty je Bukvice několikeré ořezání Gramoty, která má 149 znaků, jak to vizuálně vypadá se můžeš podívat třeba zde: http://www.programotu.ru/index/bukovnik_quot_azbuka_quot/0-10
a základní PDF bukvar je ke stažení zde: http://tinyurl.com/opqkouk

Zmíněné knihy jsou právě materiály Chiněviče (který sám sebe tituluje "páter dij"), autoři vedy.sk z něj také čerpají, i když nejen. Je tam hodně zajímavých věcí, střípky pravdy, ale podle všeho Chiněvič na výplatní pásce CIA nebo něco v tom smyslu, jeho syn je v Izraeli u nějakých sionistických silových složek, fotí se s kulomety atp. (ISIL obráceně). Z toho si můžeš udělat obrázek o něm samém, nejspíš má izraelský pas taky.
Chronologicky to bylo tak, že Chiněvič odjel kolem roku 90 do USA a když se odtamtud vrátil, stal se z něj "páter dij" a začal vydávat a propagovat "slovansko-árijské védy". Víckrát sme to tu probírali, možná bych mohl vyhrabat i detaily pokud by byl zájem.

Autoři vedy.sk a tartaria.sk dělají jednu hlavní chybu, zatajují zdroje, čímž přidělávají problémy jak sobě tak ostatním. Míchají informace z různých zdrojů a systémů a předkládají jako jeden ucelený celek, aniž by řekli, že to je jimi sesbíraný kompilát.

Přidat nový příspěvek