Re: Re: Re: Boje za Palmiru

ТаuRus | 23.09.2015

Veroniko, tys nepochopila jednu věc. Merkelová to neděla proto, abychom se probudili. Merkelová jednoduše kooperuje s USA v destabilizací EU. Jen z toho faktu, že přes Amerikou vytvořené sociální sítě se rozjíždí kampaň - Všichni muslimové do Evropy! a Merkelová současně je vítá a prohlašuje, že všichni budou přijatí., je jasné, že není pouhou obětí, ale strůjcem problém. A nemá ani dost slušnosti na to, aby se aspoň kohokoli ze svých sousedů zeptala.
Ona je co podle tebe, úplně blbá, nechápe, co činí? A omlouvat jí tím, že až po své podpatky je v americkém zadku, také dokola nejde...
A to, že jedna baba v Bílém domě plakala, mě nedojímá. Věděla, do čeho leze. A chtěla tam. Já mohu pochopit, že jí houby záleží na nás, na ostatních zemích v EU. Ale k Německu by snad měla něco cítit, aspoň nějakou lásku? Vždyť to Německo likviduje, jen kvůli tomu, že se bojí za svou pr@el.
Jestli mnohem menší země se mohou vzepřít, proč to na stejné vlně neudělá také? Teď si do Německa bere 20 atomových bomb, které vyváží z Turecka. 20 atomových bomb (!!!), o použití kterých Německo nikdy nebude rozhodovat. Přitom žádné dohody nedovolují, aby ty bomby v Německu byly..
http://politikus.ru/articles/58547-ssha-poshli-na-novyy-konflikt-s-rossiey-vokrug-yadernogo-oruzhiya.html

20 atomových bomb za situace, kdy si do Evropy nastěhovala pěknou tlupu teroristů! Uvědomuješ si vůbec to nebezpečí, které z toho plyne? A komu děláš obhájkyni?

Přidat nový příspěvek