Re: @robo

Robo | 23.09.2015

Ahoj Hox, ďakujem za odpoveď.
Neviem, kto je Chiněvič. Čerpám z www.vedy.sk (ich nová - presnejšia hlavne ohľadne RF/Putina, ale menej obsiahla - verzia je www.tartaria.sk) a z www.anastasia.cz/knihy. Zdroje uvádzajú na vedy.sk - je to kniha Maora Orbiniho (názov už neviem, ale je dostupná asi iba jedna), hlavne ďalej "Velesova kniha" - to je cca tisíc rokov starý odkaz našich predkov nám. Mám ju doma, ale zatial som sa k nej ešte nedostal.
Potom je to kniha "POTVRDENIE KNIHY SVETLA - SLOVANSKÉ PONÍMANIE SVETA" a "KNIHA MÚDROSTI PERÚNA".
Autori stránok tartaria.sk pripravujú akúsi učebnicu Bukvice a zároveň zatiaľ robia prednášky o Bukvici. Na hlavnej stránke vľavo vyššie nad kalendárom si Bukvicu môžeš stiahnuť. Je to len jej základné vysvetlenie. Každá Bukva má až 49 hĺbkových (obrazových) významov.
Vychádzajú z Ruských (možno i Ukrainských) prameňov. Z tých, ktoré si ešte zachovali staré poznatky. Rozlišujem viacmenej intuitívne a na základe skúseností a logiky. Ako vravím, niektoré články, hlavne o vojenskej sile RF a potom náznaky o pohnutkách Putina, sú na vedy.sk hodne zastaralé.
Pojem "všejasvetná gramota" počujem prvý raz od Teba.
Ako naznačujem - štúdium véd ma zatiaľ len čaká, zatiaľ som sa s nimi len trochu "zoznámil".

Přidat nový příspěvek