Oba nejvyšší lídři Evropy - Merkel + Juncker jsou bezdětní

Petr2 | 22.09.2015

Andělo, kam nás to probůh vedeš ? http://abload.de/img/andela-vert2lfsb3.jpg
Už konečně chápu tu sebevražednou politiku těch dvou. I Adolf byl přeci bez dětí. Čili po nás potopa. V jakém stavu předají vlast svým potomkům, je jim srdečně jedno! Žádné totiž nemají.
http://www.katopedia.cz/index.php?title=Jean-Claude_Juncker
http://www.aktualne.cz/wiki/zahranici/angela-merkelova/r~i:wiki:696/
SPD (Okamura) petice za vystoupení z EU. Dnes založena. 13 000 podpisů za pouhý půlden. A už vede žebříček! Nechala za sebou stovky petic, které byly založeny od ledna tohoto roku.
LID JE STRAŠLIVĚ NAMÍCHNUT !! http://www.petice24.com

Viktor přitvrdil: 10 min. 22 sec.:
"Všechny země mají právo volby, jestli chtějí žít s početnými muslimskými komunitami. Je jejich právo se rozhodnout. A pokud se tak rozhodnou, pak budou žít společně. Ale to my nechceme." Máme právo odmítnout společný život s početnými muslimskými komunitami.
Jean-Claude oponuje: "Děláme snad selekci? Rozlišujeme mezi křesťany, židy a muslimy? Tenhle kontinent už špatnou zkušenost s rozlišováním na základě náboženských kritérií udělal. Neexistuje náboženství, neexistuje víra, neexistuje filozofie, když jde o uprchlíky a ty, kteří jsou na útěku." (mohutné ovace europoslanců).
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10316155327-horizont-ct24/215411058120027/
Maďaři žili pod osmanským jhem 150 let. Moc dobře si proto pamatují, co to obnáší soužít s muslimy. Národu tahle zkušenost vypálila natrvalo paměťovou stopu do genů. Proto se u nich ozval pud sebezáchovy nejsilněji. Česká vláda by už konečně měla přestat hrát tu trapnou právnickou kličkovanou - a říci velmi jasné NE - ale TO na plnou hubu - tak jak Orbán - "S početnou muslimskou komunitou žít nechceme."

Přidat nový příspěvek