Re: Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

jardob | 22.09.2015

Súhlas Lin,
tiež v tom nevidím až taký problém, ľudia síce mainstreamu nedôverujú ale pri alternatívnych stránkach sú tiež mierne opatrní. A tak by to malo byť, dôverovať ale preverovať zdroje...
Dobrá vec je že na aeronete som si nevšimol odkazy na KSB, dokonca ani termín "KSB" som moc tam nezaregistroval, iba v Pjakinovom videu sa spomína... Takže koho aj neosloví článok, ale osloví ho Pjakin, možno bude hladať zdroj a to čo Pjakin vždy odporúča na konci videa. Každopádne, treba pri chybách tam dávať korekčné poznámky v diskusií.. Občas to robím, ak mám čas.
Škoda že aeronews sa tiež zaoberajú iba výstražnou analytikou, a nie aj riešeniami a typmi ktoré by ľudí upokojili, inšpirovali čo by bolo dobré robiť. To je ale problém mnohých alternatívnych webov (strašenie informáciami, no bez riešenia čo robiť)

Pjakin (vďaka pani Irene) je kľúčový pútač, reklama, a ak máte možnosť ho zdieľať na sociálnych sieťach tak vrelo odporúčam... A ak sa KSB dostane na akademickú pôdu (ako v RF) medzi otvorených pedagogov, bude to veľký úspech.

- Inak ešte k TauRusovej vete že "projekt Islamskeho Kalifátu" je dočasne zamrazený.. Nemusí to byť celkom pravda. Vôbec sa nevylučuje priebežné poislamčovanie Európy, a demontáž Ameriky, podmienkou je ale že nesmie byť žiadna vojna v EU ani Azií, a tiež nesmie byť schválená žiadna investičná dohoda ktorá by usa predĺžila život. A verím že o to sa globalisti postarajú..

Přidat nový příspěvek