Re: Re: Pohrozit Čechům vyloučením z Evropské unie, když nepřijmou kvóty, udeřilo z OSN

Petr2 | 22.09.2015

Byli jsme opět poníženi diktátem - v ty samé dny, co před 72 lety. 21. září přijala vláda diktát z Mnichova. 22. září 1938 zrádná vláda padla, do čela generál Syrový. V Praze obří demonstrace na její podporu. 22. září setkání Hitlera s Chamberlainem již po druhé. Oznámení o přijetí návrhu o připojení Sudet k říši Hitlera neuspokojilo - žádal další uzemní nároky pro Polsko a Maďarsko.
Brusel bude to samé - bude do budoucna stále stupňovat požadavky na navyšování kvót. Tak jako Adolf - bude chtít POŘÁD VÍC A VÍC!
Obyčení Poláci se velmi omlouvají Čechů za zradu své vlády. Tusk je bohužel předsedou Evropské rady. To místo dostal na podzim 2014 jen díky obrovskému lobby Něm.+Fr. Nyní se odvděčuje svým chlebodárcům. Jako bývalý předseda PO (Platforma obywatelska) má stále ohromný vliv ve své straně, která vládne v PL již 8 rokem. Proto bylo snadné přesvědčit své spolustraníky v čele s premérkou Kopacz, což je žena - pro kvóty. Přitom - Poláci si mohli zvolit ještě "zdržení hlasování", tak jako to učinilo Finsko. Oni však přímo zradili. To nedávné setkání V4 v Praze bylo z jejich strany jen neupřímné divadlo. Přijeli tam jen z povinnosti, aby si nenadělali tolik zlé krve před volbami u svých voličů. Ty jsou za 33dní. PO jasně prohraje, odejde na smětiště dějin. Vítězné PiS, která je proti imigraci, bude šéfovat bohužel opět žena. Což je průser. K nalomení ženské postačí zas nějaké mrtvé dítě na pláži - a ta začně bezmyšlenkovitě zvedat ruku na vše , co si Brusel jen umane.
Jest nam bardzo przykro z powodu braku lojalności "polskich" władz w stosunku do państw Grupy Wyszehradzkiej. Głęboko ubolewamy, że "polskie" władze postanowiły chronić interesy i bezsensowną politykę Niemiec w sprawie przyjęcia 120 tysięcy imigrantów niewiadomego pochodzenia (pierwsza fala najazdu). Jako Polacy przepraszamy członków Grupy Wyszehradzkiej za działania państwa polskiego. Oraz jako naród solidaryzujemy się z polityką europejską Węgier, Czech, Słowacji i Rumunii." Polacy są przeciwko przyjeciu imigrantów i popierają czeską i węgierską politykę europejską. W imieniu Polaków przepraszam Was Czechów jak i innych naszych sąsiadów za polskie (antypolskie) władze, które za dobrą posadę w Brukseli są gotowe sprzedać nie tylko najbliższych sąsiadów, ale też własny naród.

Přidat nový příspěvek