Článek na Aeronetu

ТаuRus | 22.09.2015

Sobul zde dal odkaz na článek v Aerinetu přímo od Šéfredaktora AE News. Měli byste se na to podívat, protože , mám dojem, že redakce AE News na základě povrchního seznámení s KSB, hlavně asi sledování Pjakina, se pouští do matoucích analýz.

"porazka US elit
sobul | 22.09.2015
http://aeronet.cz/news/neomarxisticky-papez-frantisek-prijede-do-usa-prevzit-moc-globalni-prediktor-zvitezil-americka-elita-kapitulovala/

celkom dobry clanok.
ale analyzu necham ne niekoho ineho :)"

"Vzhledem k tomu, že AE News mají široký záběr v informačním prostředí, byla by škoda, kdyby nepochopením procesů řízení, napáchali více škod, než užitků . Osobně si nemyslím, že to dělají záměrně a proto je důležité, je včas nasměrovat a opravit.
Napsal jsem tam jednu reakcí, pouze na jeden odstavec:

Existují dvě koncepce globalizace – biblická (GP) a KSB (VP SSSR – zjednodušeně ruská koncepce spravedlivého uspořádání světa).
Otázka na autora článku – podle čeho usuzujete, že koncepce GP, jejímž cílem je NWO, vyhrává, když ten boj probíhá hlavně ve světonázorové (ideologické) rovině?
Citují vás: „Útoky z 11. září 2001, válka v Afghánistánu, v Iráku, zbraně hromadného ničení, Arabské jaro, ukrajinský Majdan, anexe Krymu, Islámský stát, Uprchlická krize v EU… to všechno jsou nástroje NWO, jak vyvolat v občanech strach a ve druhé fázi, aby občané sami volali po navýšení stavů policie…“

V tom jednom odstavci jste zahrnul protichůdné kroky
-americké elity neocons, která jednala proti zájmům GP,
-kroky Putina, který jednal v zájmu ruského státu (absolutně nesouhlasím s termínem „anexe Krymu“)
– a opět kroky neocons, kteří využili dlouhodobý scénář GP na vytvoření Islámského chalifátu, ale GP ten projekt dočasně odložil, z důvodu prvořadosti likvidace hegemonie USA ve světě.

GP nemůže jednou rukou USA likvidovat a druhou je podporovat. A dále, podle toho odstavce vypadá, že i Putin funguje v rámci projektu NWO. Přitom tak to vůbec není, Jak už jsem se zmínil výše, Rusko má vlastní projekt globalizace, který se vůbec neslučuje ani s NWO, ani s GP. A ten fakt, že dnes GP podporuje Rusko a Putina, svědčí jen o tom, že mu nic jiného nezbývá, protože americké elity se vymkly jeho kontrole a hrozí globální válka s použitím jaderných zbraní a zničení nejen všech civilizací, ale i samotného GP. GP je donucen okolnostmi předat část svých pravomoci v globálním řízení Putinovi, s tím, že možná v budoucnu se jím povede opět převzít řízení nad Ruskem. GP se také dopouští chyb a není třeba mu přikládat takovou moc.
Dnes Putin řeší svoje úkoly – ruský scénář globalizace světa. A jestli se dočasně vektory cílů GP a Putina shodují – likvidace USA, tak to ještě neznamená, že konečný cíl je u GP a Putina stejný. Právě, že naopak.

P.S. Rozebral jsem jen jeden odstavec. Takhle by se mohl vyjádřit ke každému odstavci, ale není na to prostor, ani čas. Možná, bych doporučil autorovi zatím se nepouštět do tak složitých analýz a lépe se seznámit s KSB (Koncepce sociální bezpečnosti) a DVTR (Dostatečně všeobecná teorie řízení)."

Ale, myslím si, že byste k tomu také mohli něco říct. Už jen vzhledem k tomu, že na AE News mám špatnou pověst.:)

Přidat nový příspěvek